Podgrzewacz do butelek

Tommee Tippee Podgrzewacz do butelek
Tommee Tippee Podgrzewacz do butelek
Kupując akcesoria dziecięce młodzi rodzice nie mogą zapominać także o wyborze dobrego podgrzewacza do butelek. Taki przedmiot znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Pory posiłków, odpowiednia temperatura oraz ilość podawanego pokarmu to dla niemowlaków niezwykle istotna sprawa. Przestrzeganie tych kilku zasad zapewnia prawidłowy rozwój dziecka i uczy systematyczności. Jak wiadomo posiłki oraz serwowane napoje muszą mieć odpowiednią temperaturę. Jeśli decydujemy się na tradycyjne metody podgrzewania i utrzymywania temperatury, to musi upłynąć sporo czasu zanim się tego nauczymy. Podgrzewacz do butelek może spełniać wiele dodatkowych funkcji. Jak zatem wybrać dobry podgrzewacz do butelek i na co zwracać uwagę podczas takich zakupów?

Jaki podgrzewacz do butelek wybrać i kupić?

Pierwszą niezwykle istotną kwestią powinno być zastanowienie się czego oczekujemy od tego produktu, i w jakich sytuacjach będziemy najczęściej używali podgrzewaczy. Jeśli na przykład ma to być tylko i wyłącznie utrzymywanie stałej temperatury podawanego napoju, to klasyczny podgrzewacz bez żadnych dodatkowych funkcji w zupełności powinien nam wystarczyć. Jeśli jednak mamy zamiar w takim urządzeniu podgrzewać także słoiczki z obiadkami, jeżeli podgrzewacz będziemy chcieli zabrać w podróż, to należy już zwrócić uwagę na szersze możliwości np. podgrzewaczy samochodowych do butelek. Oferowane w sklepach gadżety do podgrzewania pokarmów mogą na przykład pomóc nam w przygotowywaniu posiłków od podstaw, oraz w sterylizacji butelek. W tym celu potrzebne nam będą specjalne miseczki, pojemniczki i słoiczki. Należy także wspomnieć, że niektórzy producenci wprowadzają pewnego rodzaju ograniczenia. Jeżeli mamy zamiar używać różnych butelek to kupujmy uniwersalne podgrzewacze.

Podgrzewacze do butelek – Ranking TOP 10

Jak sama nazwa tego urządzenia wskazuje służy ono do podgrzewania pokarmów dla dzieci. Jedną z najważniejszych funkcji jaką musi mieć nasz podgrzewacz powinna być regulacja temperatury. Stopień podgrzania każdego posiłku jest nieco inny. W nowoczesnych urządzeniach rodzic może zaprogramować stopień podgrzania oraz czas. Dzięki temu podawany obiadek zawsze będzie miał stosowną temperaturę. Zadaniem akcesoriów do podgrzewania jest utrzymywanie stałej ciepłoty, urządzenie nie może za bardzo wychładzać, ani ogrzewać posiłków (inne spojrzenie na podgrzewacze znajdziesz tutaj butelkidladzieci.pl/podgrzewacz-do-butelek).

Podgrzewacze domowe Aktualna cena
Podgrzewacze domowo-samochodowe Aktualna cena
Podgrzewacze samochodowe Aktualna cena

Dostępne w sklepach podgrzewacze mają także liczne dodatkowe funkcje. Oprócz wcześniej wspomnianej możliwości podgrzewania obiadków, mogą mieć także sygnał dźwiękowy, elektroniczny wyświetlacz, sterylizator, automatyczne wyłączanie oraz wtyczki przejściówki i możliwość podłączenia do zapalniczki samochodowej. Rodzicie kupując taki sprzęt powinni zwrócić także uwagę na uniwersalność podgrzewacza. Istotą jest także bezpieczeństwo, nowoczesny wygląd oraz rozmiar.

Cena podgrzewaczy do butelek

Jaki podgrzewacz do butelek wybrać i kupić? Wybierz modele, które Cię interesują i sprawdź aktualny ranking cen podgrzewaczy do butelek:

Lovi uniwersalny podgrzewacz żelowy do butelek
Lovi uniwersalny podgrzewacz żelowy do butelek

Najpopularniejsze podgrzewacze do butelek

Porównaj aktualne ceny

7 komentarzy

 1. Ja kupując butelki od razu kupiłam podgrzewacz tej samej firmy (avent) by nie zastanawiać się czy dana butelka będzie do niego pasowała. Otwór jest na tyle duży, że wejdzie do niego praktycznie każdy słoiczek. Później się go najwyżej sprzeda dalej na allegro ;)

  • MarlenkaZ. Reply

   Podgrzewcza Avent trochę drogi. Ja mam zwykłego Canpola, sprawdza się i podgrzewa zarówno mleko jak i obiadki, a zapłaciłam prawie połowę mniej. Po co przepłacać?

 2. Na forum polecają albo podgrzewacze Avent albo te Tommy Tippee, obie wersje dość drogie muszę przyznać. Wolałabym coś z Canpol bo jednak ceny maja nieco niższe. Polecicie coś?

 3. W zeszłym tygodniu kupiłam dla siostry w prezencie podgrzewacz z firmy Avent. Był akurat w promocji, więc wzięłam. Siostra była bardzo zadowolona, bo jej koleżanka ma identyczny i sobie bardzo chwali. Najlepiej kupować coś sprawdzonego.

 4. Ja jestem mamą trójki dzieci i nigdy nie używałam żadnego podgrzewacza, są znacznie tańsze i skuteczniejsze sposoby :)

 5. My z mężem sobie chwalimy podgrzewacz do butelek Avent. Butelki i smoczki też mamy z tej firmy i możemy z czystym sercem polecić.

 6. Jezu, to już nie wiem, czy potrzebny taki podgrzewacz, czy nie. Ile osób, tyle opinii:(

Dodaj komentarz

Navigate