Podgrzewacz do butelek

Tommee Tippee Podgrzewacz do butelek
Tommee Tippee Podgrzewacz do butelek

Kupując akcesoria dziecięce młodzi rodzice nie mogą zapominać także o wyborze dobrego podgrzewacza do butelek. Taki przedmiot znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Pory posiłków, odpowiednia temperatura oraz ilość podawanego pokarmu to dla niemowlaków niezwykle istotna sprawa. Przestrzeganie tych kilku zasad zapewnia prawidłowy rozwój dziecka i uczy systematyczności. Jak wiadomo posiłki oraz serwowane napoje muszą mieć odpowiednią temperaturę. Jeśli decydujemy się na tradycyjne metody podgrzewania i utrzymywania temperatury, to musi upłynąć sporo czasu zanim się tego nauczymy. Nowoczesne podgrzewacze mogą spełniać wiele dodatkowych funkcji. Jak zatem wybrać dobry podgrzewacz do butelek, i na co zwracać uwagę podczas takich zakupów?

Podgrzewacze do butelek – Ranking TOP 7

Pozycja Nazwa podgrzewacza Producent Cena podgrzewacza
1BabyOno 217BabyOnoAktualna Cena
2Sisi Baby Care SBC010TSisi Baby CareAktualna Cena
3Reer 3310ReerAktualna Cena
4Sisi Baby Care SnowBearSisi Baby CareAktualna Cena
5BabyOno 219BabyOnoAktualna Cena
6Allforbaby BY-16AllforbabyAktualna Cena
7Reer CLASSIC 3595.0ReerAktualna Cena

Pełna lista podgrzewaczy do butelek… ->

Jaki podgrzewacz do butelek wybrać i kupić?

Pierwszą niezwykle istotną kwestią powinno być zastanowienie się czego oczekujemy od tego produktu, i w jakich sytuacjach będziemy najczęściej używali podgrzewaczy. Jeśli na przykład ma to być tylko i wyłącznie utrzymywanie stałej temperatury podawanego napoju, to klasyczny podgrzewacz bez żadnych dodatkowych funkcji w zupełności powinien nam wystarczyć. Jeśli jednak mamy zamiar w takim urządzeniu podgrzewać także słoiczki z obiadkami, jeżeli podgrzewacz będziemy chcieli zabrać w podróż, to należy już zwrócić uwagę na szersze możliwości np. podgrzewaczy samochodowych do butelek. Oferowane w sklepach gadżety do podgrzewania pokarmów mogą na przykład pomóc nam w przygotowywaniu posiłków od podstaw, oraz w sterylizacji butelek. W tym celu potrzebne nam będą specjalne miseczki, pojemniczki i słoiczki. Należy także wspomnieć, że niektórzy producenci wprowadzają pewnego rodzaju ograniczenia. Jeżeli mamy zamiar używać różnych butelek to kupujmy uniwersalne podgrzewacze.

Lovi uniwersalny podgrzewacz żelowy do butelek
Lovi uniwersalny podgrzewacz żelowy do butelek

Podgrzewacze do butelek do 100 zł

Porównaj aktualne ceny… ->

Jak sama nazwa tego urządzenia wskazuje służy ono do podgrzewania pokarmów dla dzieci. Jedną z najważniejszych funkcji jaką musi mieć nasz podgrzewacz powinna być regulacja temperatury. Stopień podgrzania każdego posiłku jest nieco inny. W nowoczesnych urządzeniach rodzic może zaprogramować stopień podgrzania oraz czas. Dzięki temu podawany obiadek zawsze będzie miał stosowną temperaturę. Zadaniem akcesoriów do podgrzewania jest utrzymywanie stałej ciepłoty, urządzenie nie może za bardzo wychładzać, ani ogrzewać posiłków (inne spojrzenie na podgrzewacze znajdziesz tutaj http://butelkidladzieci.pl/podgrzewacz-do-butelek/).

Dostępne w sklepach podgrzewacze mają także liczne dodatkowe funkcje. Oprócz wcześniej wspomnianej możliwości podgrzewania obiadków, mogą mieć także sygnał dźwiękowy, elektroniczny wyświetlacz, sterylizator, automatyczne wyłączanie oraz wtyczki przejściówki i możliwość podłączenia do zapalniczki samochodowej. Rodzicie kupując taki sprzęt powinni zwrócić także uwagę na uniwersalność podgrzewacza. Istotą jest także bezpieczeństwo, nowoczesny wygląd oraz rozmiar.

Cena podgrzewaczy do butelek

Wybierz modele, które Cię interesują i sprawdź aktualny ranking cen podgrzewaczy do butelek:

Incoming search terms:

  • najlepszy podgrzewacz do butelek ranking gadzety
  • podgrzewacz do butelek switel bf500

3 opinie

  1. Ja kupując butelki od razu kupiłam podgrzewacz tej samej firmy (avent) by nie zastanawiać się czy dana butelka będzie do niego pasowała. Otwór jest na tyle duży, że wejdzie do niego praktycznie każdy słoiczek. Później się go najwyżej sprzeda dalej na allegro ;)

    • Podgrzewcza Avent trochę drogi. Ja mam zwykłego Canpola, sprawdza się i podgrzewa zarówno mleko jak i obiadki, a zapłaciłam prawie połowę mniej. Po co przepłacać?

  2. Na forum polecają albo podgrzewacze Avent albo te Tommy Tippee, obie wersje dość drogie muszę przyznać. Wolałabym coś z Canpol bo jednak ceny maja nieco niższe. Polecicie coś?

Dodaj opinię

Navigate